עיריית רמת גן

מוקד פניות כללי טלפון 109 או 03-6753495

  • פניות הציבור עיריית רמת גן

הממונה על תלונות הציבור – עו"ד מאיר אמיר
טלפון – 03-6753597
פקס – 03-6753420
מייל – mevaker@ramat-gan.muni.il
מנהלת מחלקת פניות הציבור ללשכת ראש העיריית רמת גן
ביאליק 35 רמת-גן
03-6753537
03-6753252
yael-d@ramat-gan.muni.il

 

  • 109 – מוקד עירוני 24 שעות ביממה רמת גן

· תקלות חשמל לאחר שעות העבודה
· תקלות מים וביוב בשעת חרום
· מפגעי תברואה דחופים (יום ולילה)
טל' 109, 03-6753495
פקס: 03-6753294
פנייה באמצעות טופס פניות

  • טלפונים לשעת חרום רמת גן

· תקלות מים, מאור ובארות (בשעות העבודה) – 03-6753253/4
· מרפאת שיניים עירונית (לתלמידים) – 03-6700525
· משמר אזרחי – 03-6139659

  • סיוע לנפגעי/נפגעות תקיפה מינית

לנשים – טל': 03-5176176, 1202
לנערים וגברים – טל': 03-5176176, 1203
אתר האינטרנט: http://www.1202.org.il

  • אל"י – האגודה להגנת הילד

טל': 1-800-22-3966
אתר האינטרנט: http://www.eli.org.il

  • ער"ן – עזרה ראשונה נפשית

טל': 1201, 09-8848332
אתר האינטרנט: http://www.eran.org.il/

  • משטרה רמת גן

רחוב ז'בוטינסקי 122 רמת-גן
טל': 100, 03-6104444

  • מגן דוד אדום רמת גן 

רחוב הגלגל 42 רמת-גן
טל': 101, 03-5460111

  • מכבי אש רמת גן

רחוב אריה בן אליעזר 13 רמת-גן
טל': 102, 03-6742222

  • עיריית רמת-גן

רחוב ביאליק 35, ת"ד 5, רמת-גן 52100
טלפון מרכזיה 03-6753495
פקס: 03-6753227

 

 

טלפונים פנימיים של כל המחלקות בעיריית רמת גן

אביב רון מנצח ומנהל מוסיקלי התזמורת הקאמרית רמת-גן

אביגיל גמזו מנהלת אזור צפון יחידות אזוריות
טל: 03-6712135
אביה סולמי מזכירה העמותה לניהול מוסדות ספורט
טל: 03-6753735
פקס: 03-6725304

אביהוא בן-משה סגן ראש העיר
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753518

אד' חיים כהן מהנדס העיר אגף הנדסה ותשתית
טל: 03-6753780
פקס: 03-6753392

אדריכל סרג'יו לרמן מנהל המחלקה ואדריכל העיר מחלקת תכנון ובנין ערים
טל: 03-6753579
פקס: 03-6753375

אדריכלית איילת שחר מנהלת המחלקה מחלקת רישוי בנייה
טל: 03-6753530
פקס: 03-6753223

אורי גולדמן מנהל מרכז קהילתי מרכז קהילתי ויצו מיאמי ביץ'
טל: 03-5746555
פקס: 03-5747722
אורית אברמוביץ אחראית ספריה ספריית בית רוזן
טל: 03-6121372
אורית קרת אחראית ספריה ספריית קריית קריניצי
טל: 03-5357712

אורית רדל מנהלת היחידה לבתי"ס עי"ס שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
אורלי בהרי מנהלת היחידה לחינוך מיוחד הגיל הרך שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
אורלי גולובטי, דר' (.Ph.D) עו"ס מנהלת יחידת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712124

אורלי קניאס פקידת רישום מחלקת גני ילדים והגיל הרך
טל: 03-6753781
פקס: 03-6753380
אורלי תייר קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753624
פקס: 03-6753414
אורן צמאל מנהל מדור מיזוג אויר מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753618
פקס: 03-6753619
אורנה אורן קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753342
פקס: 03-6753414
אושרת אריאלי קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753727
פקס: 03-6753414
אחיקם שושן מנהל מחלקת חוגים
טל: 03-6757415

איגור ברסלבסקי קב"ט אזורי מחלקת בטחון ובטיחות – אגף החינוך
טל: 03-6753646
פקס: 03-6753651
אייל בן-דוד סגן מהנדס העיר לדרכים תנועה ומאור מחלקת דרכים ותנועה
טל: 03-6753542

איילה אלבז מנהלת מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753549
פקס: 03-6753414

אילן גולדנברג קב"ט מוסדות חינוך מחלקת בטחון ובטיחות – אגף החינוך
טל: 03-6753649
פקס: 03-6753651
אילן מאירי חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 054-3035515

אילנה צברי מנהלת מחלקת פניות הציבור דלת פתוחה – הלשכה לפניות הציבור
טל: 03-6753537/78
פקס: 03-6753252

איציק אמר מנהל מחלקת חשבות וכח אדם אגף התברואה
טל: 03-6753737
פקס: 03-6753471

איציק אנקונה מנהל יחידת סייעות מחלקת גני ילדים והגיל הרך
טל: 03-6753359
איריס בן-מוחה מנהלת המחלקה למועדונים ותרבות הפנאי לאזרחים ותיקים המחלקה למועדונים ותרבות הפנאי לאזרחים ותיקים
טל: 03-6753798
פקס: 03-6753615

איריס זיו מנהלת מחלקת בריאות
טל: 03-6758400

איריס סופרין מזכירת הקרן קרן רמת-גן לחינוך ותרבות (ע"ר)
טל: 03-6753568

אירית אליעזר מזכירה ביח' הפלילית המחלקה המשפטית
טל: 03-6759014

אירית ארמוני מנהלת לשכה – מנהלת להקת צעירי ר"ג אגף החינוך
טל: 03-6753508
פקס: 03-6753427

אירית מנדלסון מאיר מנהלת מחלקת נוער מחלקת נוער – אגף החינוך
טל: 03-6753644
פקס: 03-6753651

איתמר מלצקי סגן מנהל המחלקה מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753790
פקס: 03-6753619
אלה פוקס מנהלת מחלקת חינוך חברתי–ערכי והפקת אירועים מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753791
פקס: 03-6753255
אלחנן כלב מנהל מדור שרתים מחלקת כח-אדם – אגף החינוך
טל: 03-6753373
פקס: 03-6753617
אלי איתיאל סגן מנהלת האגף מחלקת משאבי אנוש, מנהל וארגון
טל: 03-6712111

אלי בלאלי מנהל מח' הפיקוח העירוני מחלקת פיקוח עירוני
טל: 03-6753553
פקס: 03-6753601

אלי בן-עמי עוזר מנהל האגף ומנהל יחידת תפ"י אגף התברואה
טל: 03-6753731

אלי מוסרי חבר הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753576

אלי שפרלינג מנהל מחלקת שרותי חרום ומנהלת הבורסה מחלקת שירותי חירום
טל: 03-7522038
פקס: 03-7518537

אליעזר יגור מנהל מערכות מידע ומיחשוב מערכות מידע ומיחשוב
טל: 03-6753599
פקס: 03-6753497

אפרת מנחם עו"ס עובדת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712806
אריאל הילמן מנהל מדור תנועות נוער מחלקת נוער – אגף החינוך
טל: 03-6753650
פקס: 03-6753651
אריאלה אמיתי אחראית נושא רישום מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753370
פקס: 03-6753347
אריה אעבודי מנהל מחלקת מוסך ותחבורה מחלקת מוסך ותחבורה
טל: 03-6758409
פקס: 03-6758416

אריה רוזנטל עוזר מנהל אולם הספורט מרום נווה
טל: 03-6777488
פקס: 03-6769094
אריק נודלמן יו"ר מועצת העיר
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753577

אתי בוסי מנהלת יחידת כספים מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753572
פקס: 03-6753619
אתי פרידמן מנהלת יחידת חינוך מיוחד וסידור חוץ ביתי
טל: 03-6712181
פקס: 03-6712180
בטי כהן מנהלת המרכז העירוני לגיל הרך
טל: 03-6305600
פקס: 03-6305620

בנהאל פנחס מנהל המחלקה מחלקת חנייה
טל: 03-6753589
בנצי בן-נמר עוזר מנהל המחלקה לספורט
טל: 03-6753763
פקס: 03-6753464
ברוך סרור מנהל מחלקת התמכרויות ושיקום תעסוקתי
טל: 03-6712111
פקס: 03-6712180
בת-חן פיליפ מנהלת האגף אגף שירותי רווחה
טל: 03-6712111
פקס: 03-6712180

בתיה אלון מנהלת היחידה היחידה לתרבות הדיור
טל: 03-6753379
פקס: 03-6753456

גאולה שאבי מנהלת אדמ' יול"ם מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753582
פקס: 03-6753347
גיורא קיסליוק רכז קליטת עליה מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753594
פקס: 03-6753255
גילה טאושטיין מנהלת המחלקה מחלקת נכויות
טל: 03-6712133
פקס: 03-6712180

גילה כהן מזכירה מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753725
פקס: 03-6753255

גילי פלק מנהלת מחלקת הצהרונים מפעלי בית עמנואל (חל"צ)
טל: 03-6757417
פקס: 03-6738662

גל נשרי ספרנית ספריה חדשה – מגדל התמרים
טל: 03-7166395,03-7163886
ד"ר אבי ליליאן חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6161237

ד"ר אדריכלית רחל אסף פקידת יערות עירונית פקיד היערות העירוני
טל: 03-6753891

ד"ר שי מלמן מנהל המחלקה הוטרינרית
טל: 03-6758418

דוד בנימין מנכ"ל העירייה לשכת מנכ"ל
טל: 03-6753720
פקס: 03-6753325

דוד יחזקאל ס.מנהל המחלקה ומנהל מקצועי מחלקת מוסך ותחבורה
טל: 03-6758409
פקס: 03-6758416
דורית זכריה מנהלת מדור כ"א מחלקת כח-אדם – אגף החינוך
טל: 03-6753349
פקס: 03-6753617
דנה שינו מזכירה מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753549
פקס: 03-6753414

דני גולדשטיין חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 054-4212442

דפנה כהן מזכירה מחלקת נוער – אגף החינוך
טל: 03-6753643
פקס: 03-6753651

דפנה רענן-כהן מנהלת היחידה לחינוך מיוחד יסודי ותיכון שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
הילה מורגנשטרן אחראית ספריה ספריית חרוזים
טל: 03-6120785
הלל טרבלסי מנהל מדור ספורט עממי ואירועים המחלקה לספורט
טל: 03-6753470
פקס: 03-6753464
וולף עליזה אחראית ספריה ספריית כפר אז"ר
טל: 03-6350734
ויקטור פומין אחראי אולם אולם ספורט נטעים (רמת שקמה)
טל: 054-4338033
פקס: 03-7390402

ורדה וינשטטין אחראית ספריית השאלה מבוגרים הספריה המרכזית
טל: 03-5793454

זאב גרינשלג מנהל המרכז בית דורון
טל: 03-6799700
זהבה אבטה אחראית ספריה ספריית רמת-חן
טל: 03-5748118
זכריה ברזילי מנהל מדור גינון מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753619
חדוה משיח קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753341
פקס: 03-6753414
חוה פרלמן מנהלת יחידת חניה המחלקה המשפטית
טל: 03-6759015
פקס: 03-6702731

חיה השכל אחראית ספריה ספריית רמת-שקמה
טל: 03-6318414
חיים גלרמן חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 052-8323623

חיים כהן מנהל היכל הספורט היכל הספורט העירוני אהל שם
טל: 03-6124112

חיים קונביץ גזבר העירייה גזברות
טל: 03-6753503
חיליק רוזנבלום מנהל היחידה לאיכות הסביבה היחידה לאיכות הסביבה
טל: 03-6794700

חנה אבן-ספיר מנהלת רשת הספריות העירוניות רשת הספריות העירוניות
טל: 03-6186375
חנה מרגלית מזכירה מחלקת בטחון ובטיחות – אגף החינוך
טל: 03-6753648
פקס: 03-6753651

טובה דואני מנהלת מחלקת הגביה מחלקת גבייה
טל: 03-6753335
טובה פלר מנהלת שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
פקס: 03-6780664
טלי וינשטיין עו"ס עובדת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712806
טפסר גודינר אהרון מפקד שירותי הכבאות וההצלה כבאות והצלה
טל: 03-6742222
טפסר משנה פייביש דויד סגן מפקד השרות כבאות והצלה
טל: 03-6742222
יאיר דמארי מ"מ מנכ"ל מפעלי בית עמנואל (חל"צ)
טל: 03-6757442
יגאל שמע מנהל התיאטרון תיאטרון ראסל
טל: 03-6741277
פקס: 03-6741959

יהודה סגל חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 050-7219219

יהודה שהרבני מנהל המחלקה המחלקה לספורט
טל: 03-6753565
פקס: 03-6753464
יהודית אלון קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753623
יהודית קוכמן אחראית ספריה ספריית עמידר – בית ראסל
טל: 03-6768489
יוסי גווילי מנהל האולם אולם הספורט מרום נווה
טל: 03-6777488
פקס: 03-6769094
יוסי זמר טוב מנהל הפארק הלאומי
טל: 03-6313964

יוסי חכם מנהל האולם אולם ספורט ערמונים
טל: 054-6717812
פקס: 03-6768785
יורם חדאד אחראי אולם אולם ספורט מורשת משה (נווה יהושע)
טל: 054-2655690
פקס: 03-6780965

יעל טבצ'ניק מנהלת לשכת הדוברת לשכת דוברות ומדיה
טל: 03-6753573
פקס: 03-6753472

יעקב איכילוב ס. מנהלת השפ"ח ומנהל יח' בתי"ס יסודיים שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
יעקב מינץ מנהל המחלקה מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753718
פקס: 03-6753619
יפית עטר מנהלת מדור חוזים ומכרזים המחלקה המשפטית
טל: 03-6759006
פקס: 03-6702731

יצחק שחם חבר הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753551

ישראל זינגר חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 052-9082602

ישראל טאוב אחראי ספרית עיון מבוגרים הספריה המרכזית
טל: 03-5793454
ישראל יפת מנהל האגף אגף משאבי אנוש
טל: 03-6753506
פקס: 03-6753297
כרמלה כוכבי מנהלת יחידת נערות וצעירות יחידת נערות וצעירות
טל: 03-6712111
לאוני נועם מנהל תיאטרון רמת-גן תיאטרון רמת-גן
טל: 03-5782553/4
פקס: 03-6164271

לודה ברייטמן אחראית ספרית השאלה – נוער הספריה המרכזית
טל: 03-5793454
ליאת אטדגי מנהלת המוקד העירוני
מוקד עירוני
טל: 03-6753495
פקס: 03-6753294

ליאת מנדל מנהלת אתר אינטרנט עירוני מערכות מידע ומיחשוב
טל: 03-6753540

לילי גרינשלג מזכירה מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753513
פקס: 03-6753347

לילי לביא מנהלת יחידת קשרי חוץ מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753750
פקס: 03-6753255
לילי עמירן רכזת החוגים בית דורון
טל: 03-6799715/703
לילי שמי מנהלת יחידת חוק הנוער
טל: 03-6712111
מאיה רבין עו"ס עובדת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712185
מהנדס דן ינובסקי מנהל המחלקה מחלקת חשמל ומאור
טל: 03-6753713
פקס: 03-6753311

מהנדס שאול לניאדו מנהל המחלקה המחלקה לבניה ציבורית, בטיחות ומבנים מסוכנים
טל: 03-6753712
פקס: 03-6753327

מהנדסת סיגל חורש מנהלת המחלקה מחלקת פיקוח על הבנייה
טל: 03-6753753
פקס: 03-6753388

מוקד עירוני
מוקד עירוני
טל: 03-6753495
פקס: 03-6753294
מיה דעוס פקידה מחלקת כח-אדם – אגף החינוך
טל: 03-6753349
פקס: 03-6753617

מיכה כלילי מנהל האולם אולם ספורט קורצ'אק (תל גנים)
טל: 050-5669881
פקס: 03-7317093

מילי שבתאי קב"סית מחלקת טיפול בפרט – אגף החינוך
טל: 03-6753345
פקס: 03-6753414
מירב מרגלית עו"ס עובדת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712185
מירה שנן משנה למנהל אגף החינוך ומנהלת המחלקה מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753725
פקס: 03-6753255
מירי לב מזכירה שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
מירי נתיב שטיין מנהלת מחלקת רווחת הגימלאי
טל: 03-6712105
מירי סורוקה מבקרת חשבונות מוס"ח מחלקת כספים – אגף החינוך
טל: 03-6753346
מלי פנחס מנהלת המרכז מרכז משפח"ה
טל: 03-6712191

מני אנצר מנהל יחידת המרכז למניעת אלימות במשפחה
טל: 03-6741833
פקס: 03-6744041
מנשה בן-ציון רכז שחייה ומשחקי כדור המחלקה לספורט
טל: 03-6753735
פקס: 03-6753464
מנשה ברוך סגן מנהל היכל הספורט היכל הספורט העירוני זיסמן (רמת שקמה)
טל: 050-2201357
מרים ברדה מנהלת מדור מזכירות שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388

מרים חלד מנהלת אזור מרכז יחידות אזוריות
טל: 03-6712100

משה אלקלעי עוזר מהנדס העיר אגף הנדסה ותשתית
טל: 03-6753393
פקס: 03-6753374

משה בודאגה מנהל אגף החינוך אגף החינוך
טל: 03-6753508
פקס: 03-6753427

משה גליקסמן סגן מנהלת המחלקה מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753371
משה חמו אחראי אולם אולם ספורט מכלל (רמת עמידר)
טל: 052-8874400
פקס: 077-3294586

משה ירון אחראי אולם אולם ספורט הלל
טל: 052-6340440
פקס: 03-6188177

משה מרר קצין בטיחות בתעבורה מחלקת מוסך ותחבורה
טל: 03-6758409
משה רווח חבר הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 050-7713255

נחמה נאמן מנהלת המרכז בית רוזן
טל: 03-7517207
נטירה שרעבי עובדת סמך מקצועית קהילה נגישה
טל: 03-6712114
ניסים ערקובי מנהל המחלקה מחלקת שירותי ניקיון
טל: 03-6753711
פקס: 03-6753203

ניסים פלד מנכ"ל העמותה לספורט העמותה לניהול מוסדות ספורט
טל: 03-6753735
פקס: 03-6725304

ניצן גולדשמידט מנהלת מדור לקויי למידה שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
נעמי חיימוב מנהלת יחידת רישוי עסקים
טל: 03-6753447

נפתלי סעדיה אחראי מחסן מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753459
פקס: 03-6753619
סוניה בסיאקוב עובדת המרכז מרכז משפח"ה
טל: 03-6701196
סיגל שמבירו דוברת העירייה לשכת דוברות ומדיה
טל: 03-6753573
פקס: 03-6753472

עדי ויטלין מפקח בינוי מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753562
פקס: 03-6753619
עדית וילוז'ני מנהלת מחלקת מדיה לשכת דוברות ומדיה
טל: 03-6753583
פקס: 03-6753377

עדנה בריל מנהלת היחידה למסלולי התמחות שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
עדנה לב מנהלת מדור רישום גני ילדים מחלקת גני ילדים והגיל הרך
טל: 03-6753751
פקס: 03-6753380
עו"ד אביבית מאור נמרודי סגנית ראש העיר
עיריית רמת-גן

עו"ד אברהם פומרנץ חבר הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753551

עו"ד אירה יעקב-סולוביציק סגנית היועץ המשפטי המחלקה המשפטית
טל: 03-6759000
פקס: 03-6702731

עו"ד גדי בלושטיין חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6962999

עו"ד דוד זילכה מנהל המחלקה מחלקת נכסים
טל: 03-6753546
פקס: 03-6753248

עו"ד דוד שואקה היועץ המשפטי לעירייה המחלקה המשפטית
טל: 03-6759000
פקס: 03-6702731

עו"ד מאיר אמיר מבקר העירייה לשכת מבקר העירייה
טל: 03-6753597
פקס: 03-6753420

עו"ד צביקה ניר חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 03-5705192

עוזי פינטו מנהל מדור הסעים מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753446
פקס: 03-6753619
עזרא נחום סמנכ"ל העירייה לשכת מנכ"ל
טל: 03-6753588
עזרא שמיר חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 054-7202063

עיריית רמת-גן מרכזייה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753555
עליזה בורגר חברת הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753577

עמליה כשר מזכירת המחלקה מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753718
פקס: 03-6753619

עמליה עומר מנהלת יחידה פלילית המחלקה המשפטית
טל: 03-6759007
פקס: 03-6730441

ענת גינר מנהלת אזור מזרח יחידות אזוריות
טל: 03-6712100

ענת זלוף עוזרת מנהלת המחלקה מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753765
פקס: 03-6753255
ענת סוסנוביץ מנהלת מדור תקציב והשתלמויות מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753726
פקס: 03-6753255

פיני ביתן מנהל המחלקה לתרבות תורנית תרבות תורנית
טל: 03-6757418

פליקס רובנצ'יק מנהל המחלקה מחלקת מים
טל: 03-6753703
פקס: 03-6753211

פנחס בנהאל מנהל המחלקה מחלקת גנים ונוף
טל: 03-6753889
פנינה זמיר מנהלת המחלקה מחלקת ילדים נוער ומשפחה
טל: 03-6712146

פנינה שפירא מזכירה שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
פריאל חורש רוזן מנהלת כללית בית אברהם קריניצי
טל: 03-6739050
פקס: 03-6702422

צבי בר ראש העיר לשכת ראש העיר
טל: 03-6753510
פקס: 03-6753222

צדוק דהרי מנהל האולם אולם ספורט הגפן (אזור הבורסה)
טל: 054-6717786
פקס: 03-7518071
צופית צדוק אחראית ספרית עיון – נוער הספריה המרכזית
טל: 03-5793454
צחי בר מנהל המרכז המרכז להתפתחות אישית
טל: 03-6728697

צחי זליכה חבר הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6758443

ציביה אפלבוים מפקחת יול"ם מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753371
פקס: 03-6753347
ציפי בן אברהם רכזת חינוך חברתי מחלקת חינוך על יסודי
טל: 03-6753350
פקס: 03-6753255
ציפי בר-שיטרית סגנית ומנהלת יול"מ מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753764
פקס: 03-6753347
ציפי חיזקי חברת הנהלה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753577

ציפי לוי אחראית ספריה ספריית קריית בורכוב
טל: 03-6776247
ציקי קקון מנהל האולם אולם ספורט שלום (רמת עמידר)
טל: 054-7403197
פקס: 03-5740370

קלמן צימרמן מנהל האולם אולם ספורט תיכון חדש (קרית בורכוב)
טל: 054-6717823
פקס: 03-6771226
קרן מטיאס אחראית ספריה ספריית גרומן
טל: 03-6130464
ראובן שמר מנהל אגף התברואה ופיקוח עירוני אגף התברואה
טל: 03-6753556

רבקה לס מזכירה – אחראית תקציב מחלקת גני ילדים והגיל הרך
טל: 03-6753706
פקס: 03-6753380

רובי בן עטיה מנהל היכל הספורט היכל הספורט העירוני זיסמן (רמת שקמה)
טל: 054-6717825
פקס: 03-6310910
רונית מאיר אחראית ספריה ספריית גאולים
טל: 03-6134649
רונן סעאת מפקח בינוי מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753244
פקס: 03-6753619
רועי ברזילי חבר מועצה
עיריית רמת-גן
טל: 03-6758445

רועי סעת עו"ס עובד נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712115
רחל אהרוני מנהלת מדור גביה ואג"ח מחלקת כספים – אגף החינוך
טל: 03-6753757
פקס: 03-6753618

רחל ולדימירסקי מנהלת היחידה לחוקי משפחה
טל: 03-6741833
פקס: 03-6744041
רחלי אלהרר אחראית ספריה ספריית המתמיד – בית דורון
טל: 03-6703017
רינה גוזי סגנית מנהל אגף ומנהלת המחלקה מחלקת כספים – אגף החינוך
טל: 03-6753524
פקס: 03-6753618
רינה כהן מנהלת המחלקה מחלקת גני ילדים והגיל הרך
טל: 03-6753797
ריקי ברדה רכזת תוכנית קהילה נגישה קהילה נגישה
טל: 03-6712179
ריקי לביא ספרנית ספריה חדשה – מגדל התמרים
טל: 03-7166395,03-7163886
רמזי גבאי מ"מ ראש העיר
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753522

רמי גני חבר מועצה
עיריית רמת-גן

רמי לוי סגן מנהל המחלקה ומנהל מדור חינוך גופני המחלקה לספורט
טל: 03-6753564
פקס: 03-6753464
רמי נחום סגן מנהל המחלקה מחלקת חנייה
טל: 03-6753747

רמי פדלון סגן ראש העיר
עיריית רמת-גן
טל: 03-6753569

רמי קליין קב"ט וממונה בטיחות מחלקת בטחון ובטיחות – אגף החינוך
טל: 03-6753645
פקס: 03-6753651
רעיה גינגיס עו"ס עובדת נוער וצעירים יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712115
רפי פיליפסון עוזר ראש העיר לשכת ראש העיר
טל: 03-6753501
שאולי מיכאל מנהל המחלקה מחלקת חשבות
טל: 03-6753786
פקס: 03-6753385

שי אפלבאום מנהל מוקד אחזקה מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753715
שירה גזית רכזת תעסוקה "תכנית אפיקים" יחידת נוער וצעירים
טל: 03-6712185
שירי מועלם ע. מנהל מדור הסעים מחלקת לוגיסטיקה – אגף החינוך
טל: 03-6753271
פקס: 03-6753619
שלי ורדי אחראית נושא שרות פסיכולוגי חינוכי
טל: 03-6780388
שלמה בוסקילה קב"ט אזורי מחלקת בטחון ובטיחות – אגף החינוך
טל: 03-6753647
פקס: 03-6753651
שלמה הרשקוביץ מנהל מחלקת אירועים
טל: 03-6757421

שמואל מור מנהל המחלקה מחלקת כח-אדם – אגף החינוך
טל: 03-6753552
פקס: 03-6753617
שמעון שוחט מפקח העמותה העמותה לניהול מוסדות ספורט
טל: 03-6753435, 03-6753735
פקס: 03-6725304

שרה בן-ציון אחראית ספריה ספריית בית לזרוס
טל: 03-6760892
שרה טל סגנית מנהלת האגף יחידת ההתנדבות
טל: 03-6712128

שרה רווח מנהלת יחידת עבודה קהילתית
טל: 03-6712189
שרה שרעבי מנהלת מדור מידע הנדסי תוכנית לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה – תמ"א 38
טל: 03-6753394

שרון גוילי מנהלת מחלקת פירסום ושילוט מחלקת פירסום ושילוט
טל: 03-6738053

שרי זיידמן מזכירת המחלקה המחלקה לספורט
טל: 03-6753596
פקס: 03-6753464

תהילה מרכוס אחראית ספריה ספריית נווה-יהושע – ערמונים
טל: 03-6760898
תמי ז'יטלני מנהלת מחלקת חינוך יסודי
טל: 03-6753513
פקס: 03-6753347
תמר קימל מנהלת היחידה לגנ"י שרות פסיכולוגי חינוכי

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
עיריית רמת גן , 10.0 out of 10 based on 2 ratings